Ana səhifə  |  Albomlar    Videolar    28.11.2014
Az  |  Ru
19.08.13 01:08
Baxılıb::1186

İlham Əliyevin oğlu orta məktəbi qızıl medalla bitirib- Siyahı

Bu il qızıl və gümüş medal alan məzunların adları və rayonları bəlli olub.

Təhsil naziri Mikayıl Cabbarovun “Ümumtəhsil məktəblərinin məzunlarının qızıl medalla təltifi haqqında” əmrinə əsasən, Tələbə Qəbulu üzrə Dövlət Komissiyası tərəfindən 2012/2013-cü dərs ilində keçirilmiş tam orta təhsil səviyyəsi üzrə yekun attestasiyanın nəticələri nəzərə alınaraq, aşağıda adları qeyd edilən XI sinif məzunları qızıl medalla təltif olunublar. 

Qızıl medala layiq görülmüş 238 məzunun adı oxuduqları məktəbin “Şərəf kitabı”na yazılacaq.

Siyahıda 119-cu sırada Azərbaycan Prezidentinin bu il məzun olan oğlu Əliyev Heydər İlham oğlu yer alır.

Yüksək nailəyyətlərə görə təltif edilən bütün məzunları təbrik edir, onlara uğurlar diləyirik

1. İsmayılova Fatma Abdulla qızı Naxçıvan MR, Heydər Əliyev adına tam orta məktəb

2. Seyidli Rəna Yulət qızıNaxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 11 nömrə¬li tam orta məktəb

3. Nəcəfov Rəhim Cabbar oğluNaxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 11 nömrə¬li tam orta məktəb

4. Qocayev Asiman Elbrus oğluNaxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 12 nömrə¬li tam orta məktəb

5. Həsənova İlahəƏhməd   qızıNaxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 12 nömrə¬li tam orta məktəb

6. Seyidli Tamam Əkbər  qızı Naxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 17 nömrə¬li tam orta məktəb

7. Cəfərova Dilrubə Rauf qızıNaxçıvan MR, Naxçıvan Qızlar Liseyi

8. Həsənov Kənan Əqil oğluNaxçıvan MR, Naxçıvan Türk Liseyi

9. Bağırov Mənsur Mahmud oğluNaxçıvan MR, Babək rayonu Nehrəm kənd 2 nömrəli tam orta məktəb

10. Baxşıyeva Rəfiqə Qəhrəman qızıNaxçıvan MR, Babək rayonu Qoşadizə kənd tam orta məktəbi

11. Alverdiyeva Aytən İsmayıl qızıNaxçıvan MR, Culfa şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

12. Quluzadə Tellər Rəşid qızıNaxçıvan MR, Culfa rayonu Kırna kənd tam orta məktəbi

13. Qasımlı Pəri Abbas qızıNaxçıvan MR, Kəngərli rayonu Qara¬bağlar kənd 2 nömrəli tam orta məktəb

14. Budaqlı Turac Sirac qızıNaxçıvan MR, Kəngərli rayonu Təzəkənd kənd tam orta məktəbi

15. Əliyeva İnci Azər qızıNaxçıvan MR, Ordubad rayonu Çənnəb kənd tam orta məktəbi

16. Tağısoy Rukiyyə Elşən qızıNaxçıvan MR, Ordubad rayonu Unus kənd tam orta məktəbi

17. Rəhimli Nəzifə Fazil qızıNaxçıvan MR, Şərur şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

18. Hüseynova Günay Vüqar qızı Naxçıvan MR, Şərur şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

19.Əsgərova Müsfiqə Qasım qızıNaxçıvan MR, Şərur şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

20. Əhmədova Leyla Yaşar qızıNaxçıvan MR, Şərur şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

21. İsmayılov Elməddin Kəmaləddin oğluNaxçıvan MR, Şərur rayonu Yengicə kənd tam orta məktəbi

22. Həbibbəyli Tuncay Həbib oğluNaxçıvan MR, Şərur Türk liseyi

23. Hüseynli Aydan Mübariz qızıNaxçıvan MR, Şahbuz şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

24. Əlizadə Səxavət Musa oğluNaxçıvan MR, Şahbuz rayonu Badamlı kənd tam orta məktəbi

25. Nağızadə Aynur Şöhrət qızıBakı şəhəri Binəqədi rayonu 276 nömrəli tam orta məktəb

26. Bədəlova Səlimə Səlimxan qızıBakı şəhəri Binəqədi rayonu 246 nömrəli məktəb-lisey

27. Əliyeva İlhamiyyəİlham qızıBakı şəhəri Binəqədi rayonu 83 nömrəli məktəb-lisey

28. Ələkbərova Püstəxanım Əliəjdər qızıBakı şəhəri Xətai rayonu 264 nömrəli tam orta məktəb

29. Cəfərov Dilqəm Rauf oğluBakı şəhəri Xətai rayonu 257 nömrəli tam orta məktəb

30. Dadaşov Kamran İlham oğluBakı şəhəri Xəzər rayonu 156 nömrəli tam orta məktəb

31. Məmmədzadə Fəridə Mehdi qızıBakı şəhəri Xəzər rayonu 183 nömrəli tam orta məktəb

32. Axundova Səma Rza qızıBakı şəhəri Xəzər rayonu 125 nömrəli tam orta məktəb

33. Əmirli Şəms Telman qızıBakı şəhəri Nəsimi rayonu 42 nömrəli tam orta məktəb

34. Qədirli Fərid Fərzəli oğluBakı şəhəri Nəsimi rayonu 164 nömrəli tam orta məktəb

35. Hüseynova Zümrüd Novruzəli qızıBakı şəhəri Nəsimi rayonu 164 nömrəli tam orta məktəb

36. Abdullayeva Günel Rahil qızıBakı şəhəri Nəsimi rayonu 240 nömrəli tam orta məktəb

37. Rəsulzadəİsmayıl Akif oğluBakı şəhəri Nəsimi rayonu 23 nömrəli tam orta məktəb

38. Zöhrəbbəyova Məryəm Zöhrəb qızıBakı şəhəri Nəsimi rayonu 23 nömrəli tam orta məktəb

39. Muradova Fatimə Aslan qızıBakı şəhəri Nəsimi rayonu 23 nömrəli tam orta məktəb

40. Quliyev Rüstəm Rasim oğluBakı şəhəri Nəsimi rayonu 23 nömrəli tam orta məktəb

41. Aslan Abbas Afiyəddin oğluBakı şəhəri Nəsimi rayonu Bakı Türk Anadolu Liseyi

42. Hüseynli İlkay Elşən qızıBakı şəhəri Nəsimi rayonu 54 nömrəli tam orta məktəb

43. Həsənov Fərid Emil oğluBakı şəhəri Nərimanov rayonu 43 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

44. Mustafayeva Məryəm Mustafa qızıBakı şəhəri Nərimanov rayonu 43 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

45. Əlizadə Nərmin Hüseyn qızı Bakı şəhəri Nərimanov rayonu 43 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

46. Abaszadə Araz Rizvan oğluBakı şəhəri Nərimanov rayonu 43 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

47. İsmayılov Əliş Rahil oğluBakı şəhəri Nərimanov rayonu 43 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

48. Nəbiyeva Zümrüd Yunis qızı Bakı şəhəri Nərimanov rayonu 45 nömrəli tam orta məktəb

49. Bayramov Tofiq Cahangir oğluBakı şəhəri Nərimanov rayonu 45 nömrəli tam orta məktəb

50. Vəliyeva Leyla Əli qızıBakı şəhəri Nərimanov rayonu 202 nöm¬rə¬li tam orta məktəb

51. İsmayılov Məhəmməd Şahin oğluBakı şəhəri Nərimanov rayonu 258 nöm¬rəli tam orta məktəb

52. İmanova Tünzalə Fərəməz qızıBakı şəhəri Nərimanov rayonu 291 nöm¬rəli Ekologiya liseyi

53. Sadıqlı Arif Mobil oğlu Bakı şəhəri Nərimanov rayonu 291 nöm¬rəli Ekologiya liseyi

54. Məmmədova İnarə Ülfət qızıBakı şəhəri Nərimanov rayonu 291 nöm¬rəli Ekologiya liseyi

55. Musayeva Könül Rövşən qızıBakı şəhəri Nərimanov rayonu 291 nöm¬rəli Ekologiya liseyi

56. Şabanova Fidan Rafiq qızıBakı şəhəri Nərimanov rayonu 291 nöm¬rəli Ekologiya liseyi

57. Babayeva Nərmin İsmayıl qızıBakı şəhəri Nizami rayonu 10 nömrəli tam orta məktəb

58. Əfəndiyeva Nigar Namiq qızıBakı şəhəri Nizami rayonu 12 nömrəli tam orta məktəb

59. Quliyev Rəfael Namiq oğluBakı şəhəri Nizami rayonu 12 nömrəli tam orta məktəb

60. Şərifova Nərmin Elşən qızıBakı şəhəri Nizami rayonu 12 nömrəli tam orta məktəb

61. Ağayev Həsən Rövşən oğluBakı şəhəri Nizami rayonu 145 nömrəli tam orta məktəb

62. Məmmədli Məzahir Çingiz oğluBakı şəhəri Nizami rayonu 145 nömrəli tam orta məktəb

63. Kərimov Kərim Bəylər  oğluBakı şəhəri Nizami rayonu 145 nömrəli tam orta məktəb

64. Abbasova Maya Elçin qızı Bakı şəhəri Nizami rayonu 238 nömrəli tam orta məktəb

65. Abbasov Nicat Elşən oğluBakı şəhəri Səbail rayonu 2 nömrəli texniki-humanitar lisey

66. Mirişova Aytəkin Zahir qızıBakı şəhəri Səbail rayonu 236 nömrəli tam orta məktəb

67. Mehbalı Nigar Cavanşir qızıBakı şəhəri Səbail rayonu 236 nömrəli tam orta məktəb

68. Süleymanlı Aygül İlham qızıBakı şəhəri Səbail rayonu 239 nömrəli tam orta məktəb

69. Allahverdiyeva Nigar Zahid qızıBakı şəhəri Səbail rayonu 160 nömrəli Klassik gimnaziya

70. Əmirli Samirə Fariz qızıBakı şəhəri Səbail rayonu 160 nömrəli Klassik gimnaziya

71. Şabanova Lalə Etibar qızı Bakı şəhəri Səbail rayonu 160 nömrəli Klassik gimnaziya

72. Səməd-zadə Fəridə Emin qızıBakı şəhəri Səbail rayonu 160 nömrəli Klassik gimnaziya

73. Çıraqlı Nicat Elçin oğluBakı şəhəri Səbail rayonu 190 nömrəli tam orta məktəb

74. Məmmədov Samir Tələt oğluBakı şəhəri Səbail rayonu 190 nömrəli tam orta məktəb

75. Əsgərov Məhəmməd Ələsgər oğluBakı şəhəri Suraxanı rayonu 316 nömrəli tam orta məktəb

76. Kazımov Məhəmməd Cəfər oğluBakı şəhəri Suraxanı rayonu 275 nömrəli tam orta məktəb

77. Hacıyeva NargiləƏsgərağa qızıBakı şəhəri Sabunçu rayonu 72 nömrəli tam orta məktəb

78. Yusubov Şıxı Şakir oğluBakı şəhəri Yasamal rayonu 53 nömrəli tam orta məktəb

79. Fətəliyev Kamran İlqar oğluBakı şəhəri Yasamal rayonu 173 nömrəli tam orta məktəb

80. Həbibli Aydan Rauf qızıBakı Avropa Liseyi

81. İbrahimli Vüsal Qalib oğlu Bakı Avropa Liseyi

82. Sadıxlı Ləman Elşən qızıBakı Avropa Liseyi

83. İbadlı Nərmin Mehman qızıHeydər Əliyev adına lisey

84. Abbaslı Nərmin Qabil qızıHeydər Əliyev adına lisey

85. Tağıyeva Esmira Azər qızıHeydər Əliyev adına lisey

86. Axundzadə Zöhrə Həkim qızıHeydər Əliyev adına lisey

87. Bağır-Pur Ravin Bəhruz oğluHeydər Əliyev adına lisey

88. Musayeva Nərminə Sahəddin qızıHeydər Əliyev adına lisey

89. Daşdəmirli Emin Vasif  oğluHeydər Əliyev adına lisey

90. Ərzumanlı Nuriyyə Xosrov qızıHeydər Əliyev adına lisey

91. Əsədov Kənan Elmar oğluHeydər Əliyev adına lisey

92. Hacızadə Nigar Bəxtiyar qızı Akademik ZərifəƏliyeva adına lisey

93. Abbasəlizadə Xəyalə Bəhram qızıAkademik ZərifəƏliyeva adına lisey

94. Hüseynova Leyla Fəzail qızı Akademik ZərifəƏliyeva adına lisey

95. Səfərova Zəhra Loğman qızı    6 nömrəli məktəb-lisey

96. Arazlı Toğrul Sevindik  oğluS.Bəhlulzadə adına xarici dillər təmayüllü gimnaziya

97. Nəbiyeva Surə Hüseyn qızıS.Bəhlulzadə adına xarici dillər təmayüllü gimnaziya

98. Cəfərli Afət Mədət qızı    S.C.Pişəvəri adına humanitar fənlər gim¬naziyası

99. Əlizadə Nəzrin Habil qızıKimya-biologiya təmayüllü lisey

100. Əsədova Rəvanə Həsən qızı Kimya-biologiya təmayüllü lisey

101. Dəmirçibəyli Aytac Namiq qızı “Zəngi” liseyi

102. Məmmədov Yusif Mustafa oğlu “Zəngi” liseyi

103. Abdullayeva Aliyə Feyruz qızı 132-134 nömrəli təhsil kompleksi

104. Ağayeva Jalə Namiq qızı132-134 nömrəli təhsil kompleksi

105. Haşımzadə Cavid Səlcuq oğlu 132-134 nömrəli təhsil kompleksi

106. Musazadə Leyla Kamran qızı132-134 nömrəli təhsil kompleksi

107. Səfərli Nəzrin Elsevən   qızı132-134 nömrəli təhsil kompleksi

108. Səfərova Ülkər Asim qızı132-134 nömrəli təhsil kompleksi

109. Süleymanov İnqilab Fikrət oğlu132-134 nömrəli təhsil kompleksi

110. Teymurzadə Rövşən Gündüz oğlu132-134 nömrəli təhsil kompleksi

111. Abbasova Nərmin Bəxtiyar qızıBDU-nun “Gənc İstedadlar” Liseyi

112. Quluzadə Sona Adəm qızıBDU-nun “Gənc İstedadlar” Liseyi

113. Quliyev Orxan Elçin oğluBDU-nun “Gənc İstedadlar” Liseyi

114. Qəmbərova Leyla Vaqif qızıBDU-nun “Gənc İstedadlar” Liseyi

115. Ömərov Samir Şakir oğluBDU-nun “Gənc İstedadlar” Liseyi

116. Məmmədov Vüsal Elşən oğluBDU-nun “Gənc İstedadlar” Liseyi

117. Səfərəlizadə Mahirə Mayis qızıBDU-nun “Gənc İstedadlar” Liseyi

118. Abdullazadə Rəhilə Taleh qızıBSU-nun məktəb-lisey kompleksi

119. Əliyev Heydər İlham oğluHeydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

120. Əsgərov Nural Qabil oğluHeydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

121. Abbasova Abutab Vəkil qızıHeydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

122. Hüseynova Fəridə Namiq qızıHeydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

123. Həsənov Vüqar Laçın oğluHeydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

124. Nağıyeva Ülkər Əfqan   qızı Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

125. Quliyev Musa Cəmil oğluHeydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

126. Bağırova Firəngiz Vüqar qızıXXI Əsr Beynəlxalq Təhsil vəİnnovasiya Mərkəzi

127. Şirin Tural Rəfail oğluXXI Əsr Beynəlxalq Təhsil vəİnnovasiya Mərkəzi

128. Dəmirzadə Toğrul Sübhan oğlu“GUNAR” Təhsil Texnologiyaları Mərkə¬zi¬¬nin tam orta məktəbi

129. Həsənli Həsən Mehman oğlu Bakı Özəl Türk Liseyi “Dədə Qorqud” filialı

130. Əzizli Yunis Adil oğlu Bakı Özəl Türk Liseyi “Dədə Qorqud” filialı

131. Bəşirov Balaqardaş Cəbrayıl oğluBakı Özəl Türk Liseyi Şirvan filialı

132 .Həsənzadə Həsən Ruslan oğluBakı Özəl Türk Liseyi Lənkəran filialı

133 .Davudlu Cəlil Seyran oğluBakı Özəl Türk Liseyi Lənkəran filialı

134. Hüseynov Qurban Namiq oğlu Bakı Özəl Türk Liseyi Lənkəran filialı

135. Məmmədli Fərid Əli oğluBakı Özəl Türk Liseyi Mingəçevir filialı

136. Əliyev İzmir Yalçın oğluBakı Özəl Türk Liseyi Mingəçevir filialı

137. Hüseynli Şəbnəm Yunis qızı Qafqaz Azərbaycan-Türkiyə Özəl Gimnaziyası

138. Mansurov Aslan Şahin oğlu Qafqaz Azərbaycan-Türkiyə Özəl Gimnaziyası

139. Həsənzadə Fidan Qalib qızı   Qafqaz Azərbaycan-Türkiyə Özəl Gimnaziyası

140. Əsgərov Azər Arif oğlu Qafqaz Azərbaycan-Türkiyə Özəl Gimnaziyası

141. Abbaszadə Aytac Əbülfəz qızı Qafqaz Azərbaycan-Türkiyə Özəl Gimnaziyası

142. Hüseynova Təranə Alı qızı Qafqaz Azərbaycan-Türkiyə Özəl Gimnaziyası

143. Qazıyev Rəşid Mübariz oğluSumqayıt Özəl Türk Liseyi

144. Fərzəliyev Valeh Vidadi oğluSumqayıt Özəl Türk Liseyi

145. Məmmədov Həsən Fərhad oğlu Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

146. Qədirzadə Sərxan Soltan oğluTürkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

147. Əmikişiyev Orxan Vaqif oğluTürkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

148. Talıbov Qaraxan Talıb   oğluTürkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

149. Nuri Nəzrin Etibar qızıTürkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

150. Məmmədova Nərmin Məhəmməd qızıTürkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

151. Dadaşeva Zərifə Namiq qızıTürkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

152. Əhmədov Camal Elnur  oğlu Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

153. Əliyeva Ülkər Fuad qızıGəncəşəhəri 20 nömrəli tam orta məktəb

154. Şərifova Gülsel İlqar qızıGəncə şəhəri 26 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

155. Şəfiyeva Yaxşı Mahir qızıSumqayıt şəhəri təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

156. Həsənli Elçin Əlihəsən oğluSumqayıt şəhəri texniki və təbiət elmləri liseyi

157. Məmmədli Nərmin Rövşən qızıMingəçevir şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb

158. Tağıyev Orxan İlqar oğluMingəçevir şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb

159. Məmmədov Rəşad Habil oğluMingəçevir şəhəri 7 nömrəli tam orta məktəb

160. Məhişzadəİlahiyyəddin Mətləb oğluMingəçevir şəhəri 7 nömrəli tam orta məktəb

161. Mehdiyev Pənah Dərgah oğluMingəçevir şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb

162. Əsgərova Ülkər Rafiq qızıMingəçevir şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb

163. Osmanlı İlkin Rəşad oğluMingəçevir şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb

164. Əhmədli Səmayə Saleh qızıMingəçevir şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb

165. Əliyev İlkin Fəzayıl oğluMingəçevir şəhəri 13 nömrəli tam orta məktəb

166. Məlikov Fuad Mehman oğluMingəçevir şəhəri texniki-humanitar lisey

167. Zeynallı Əfsanə Qorxmaz qızıMingəçevir şəhəri texniki-humanitar lisey

168. Əhmədov Natiq Mövlan oğlu Mingəçevir şəhəri texniki-humanitar lisey

169. Sadəddinov Rövşən Sadəddin oğluMingəçevir şəhəri texniki-humanitar lisey

170. Abdullayeva İradə Mübariz qızıMingəçevir şəhəri təbiət, riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

171. Ədilova ŞəmsiyyəŞəmşir qızıMingəçevir şəhəri təbiət, riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

172. Sadıqov Elmin Süleyman oğluMingəçevir şəhəri təbiət, riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

173. Əliyeva Aytac Sahib qızıMingəçevir şəhəri təbiət, riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

174. İsmayılzadə Fuad Eldar oğluMingəçevir şəhəri 17 nömrəli tam orta məktəb

175. Məmmədov Tural Zaur oğluŞirvan şəhəri 13 nömrəli tam orta məktəb

176. Nəsirova Günay Vüqar qızıAbşeron rayonu Saray qəsəbə 3 nömrəli tam orta məktəb

177. Cəbiyeva Güləndam Rəhman qızıAbşeron rayonu Xırdalan şəhər 3 nömrəli məktəb-lisey

178. Novruzlu Qəndab Nizaməddin qızıAğdaşşəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

179. Manaflı Müşviq Mehman oğluAğdaşşəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

180. Mustafazadə Cəmilə Kamil qızıAğdaşşəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

181. Əhmədzadə Nərmin Elçin qızı  Ağdaşşəhəri M.Şeyxzadə adına texniki, humanitar və təbiət fənləri təmayüllü gimnaziya

182. Nəbiyeva Zəhra Əli qızı Ağdaşşəhəri M.Şeyxzadə adına texniki, humanitar və təbiət fənləri təmayüllü gimnaziya

183. Məmmədzadə Ayşən Radiq qızıAğdaşşəhəri 8 nömrəli tam orta məktəb

184. Dibirova Həcər Həybullah qızıBalakən şəhəri humanitar və texniki təmayüllü lisey

185. Məmmədov Nizami Kənan oğluBalakən şəhəri humanitar və texniki təmayüllü lisey

186. Xoçberova Nigar Rəşid qızı Balakən şəhəri humanitar və texniki təmayüllü lisey

187. Qasımova Zaira Asif qızıBalakən şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

188. Dibirova Fidan Zəhmət qızıBalakən şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

189. Həbibova Günel Elman qızıBalakən şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

190. Bayramlı Almaz Səlim  qızı İsmayıllı rayonu Lahıc qəsəbə tam orta məktəbi

191. Ağazadə Aydan Mütarif qızıİsmayıllı rayonu Təzəkənd kənd tam orta məktəbi

192. Alızadə Ramtiq Natiq oğluİsmayıllı rayonu Təzəkənd kənd tam orta məktəbi

193. Şahlarlı Murad Elxan oğluİsmayıllı rayonu Təzəkənd kənd tam orta məktəbi

194. Müslümova Xumar Vaqif qızı İmişli şəhəri 5 nömrəli məktəb-lisey

195. Aslanlı Həlimə Köçəri qızı Göygöl şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

196. Musayev Cavidan Mais oğluXaçmaz şəhəri Akademik ZərifəƏliyeva adına 8 nömrəli məktəb-lisey

197. Pirverdiyev Nadir Şakir oğluXaçmaz şəhəri Akademik ZərifəƏliyeva adına 8 nömrəli məktəb-lisey

198. Rəsulova Aysel Tahir qızı Xaçmaz rayonu Qalağan kənd tam orta məktəbi

199. Cavadzadə NuranəŞahin qızıXocavənd rayonu 2 nömrəli tam orta məktəb

200. Əhmədzadə Minayə Vüqar qızı Qax şəhəri 2 nömrəli məktəb-lisey

201. Muxtarova Günel Mustafa qızı Qax şəhəri 2 nömrəli məktəb-lisey

202. Rəsulzadə Rəsul Atəş oğlu  Qax şəhəri 2 nömrəli məktəb-lisey

203. Eminova Esmira Rauf qızıQazax şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

204. Məmmədli Nərmin Rəşid qızıQəbələşəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

205. Abdurəşidli Sona Mahir qızıQəbələşəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

206. Abdurəşidli Durna Mahir qızı  Qəbələşəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

207. Məmmədzadə Zaur Azad oğlu  Qəbələ rayonu Xırxatala kənd tam orta məktəbi

208. Salamzadə Pərvin İbrahim qızıQəbələ rayonu Xırxatala kənd tam orta məktəbi

209. Babayeva DürnisəŞahin qızıQuba şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

210. Şəfiyeva Zülfiyyəİmran qızıQuba şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb

211. Ağazadə Elsevər Canamir oğluLerik rayonu Vizəzəmin kənd tam orta məktəbi

212. Məmmədova Jalə Emin qızıLənkəran şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb

213. Babayeva Turan Elnur qızı    Sabirabad şəhəri 2 nömrəli təbiət və texniki təmayüllü məktəb-lisey

214. Səlimova Nərmin Xalid qızı  Sabirabad şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

215. Əsgərova Həmidə Valeh qızıŞabran şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

216. Malikzadə Mədinə Səbuhi qızı  Şəki şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

217. ZəkəryəzadəŞəlalə Namiq qızıŞəki şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

218. Qurbanov Vüsal Asəf oğlu  Şəki şəhəri 6 nömrəli tam orta məktəb

219. Əzizli İqrar İlqar oğluŞəki şəhəri 8 nömrəli tam orta məktəb

220. Yusifova Günel İlqar qızıŞəki şəhəri 12 nömrəli tam orta məktəb

221. Salamova Şəlalə Mehman qızıŞəki şəhəri 18 nömrəli tam orta məktəb

222. Əhmədzadə Ayaz Məmmədrahim oğlu Şəki şəhəri 18 nömrəli tam orta məktəb

223. Muradzadə Murad Araz oğluŞəki şəhəri 18 nömrəli tam orta məktəb

224. Usubova Aişə Sahib qızıŞəki şəhəri 18 nömrəli tam orta məktəb

225. Hacıbalayeva Xatirə Sabir qızı Şəki şəhəri 20 nömrəli tam orta məktəb

226. Lətifli Humay Əli qızıŞəki şəhəri 20 nömrəli tam orta məktəb

227. Səfərli Fərhad Nofəl oğluŞəmkir rayonu Morul kənd tam orta məktəbi

228. Əliyeva Gültac Fikrət qızıŞuşa rayonu 2 nömrəli tam orta məktəb

229. Ələkbərzadə Elvin Malik oğluTərtər rayonu Hacıqərvənd kənd tam orta məktəbi

230. Bayramova Lətifə Zöhrab qızıTovuz şəhəri N.Tusi adına tam orta məktəb

231. Axundova Klara Tabir qızı Tovuz rayonu Yuxarı Öysüzlü kənd tam orta məktəbi

232. HüseynzadəƏfsanə Adil qızıTovuz rayonu Azaflı kənd tam orta məktəbi

233. Zeynalova Nərgiz Qurban qızıTovuz rayonu Bayramlı kənd tam orta məktəbi

234. Şəfiyev Fikrət Sənan oğluUcar şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

235. Həsənli Rakif Savalan oğluYardımlı rayonu Bozayran kənd tam orta məktəbi

236. Abdulova Aynur Araz qızıYardımlı rayonu Bozayran kənd tam orta məktəbi

237. Abbasova Fəridə Qələmdar qızıYevlax şəhəri 9 nömrəli tam orta məktəb

238. Allahverdiyev Mahmud Şahin oğlu Zaqatala şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

Təhsil naziri Mikayıl Cabbarovun digər əmri ilə ümumtəhsil məktəblərinin məzunları gümüş medalla da təltif olunublar. Bu zaman Tələbə Qəbulu üzrə Dövlət Komissiyası tərəfindən 2012/2013-cü dərs ilində keçirilmiş tam orta təhsil səviyyəsi üzrəyekun attestasiyanın nəticələri, habelə həmin məzunların X-XI siniflərdə oxuduqları müddətdə bir və ya bir neçə fəndən illik "4" qiymət aldıqları əsas tutulub.

Aşağıda adları qeyd edilən XI sinif məzunları gümüş medalla təltif olunublar və onların adları oxuduqları məktəbin "Şərəf kitabı"na yazılacaq.

1. Rəhimli Rəhim Novruz oğlu - Akademik ZərifəƏliyeva adına lisey

2. Süleymanov Allahverdi Bəhruz oğlu - Bakı Avropa Liseyi

3. Kazımlı Mirəşrəf Mirsamir oğlu - Bakı Özəl Türk Liseyi Lənkəran filialı

4. Gözəlov Gülağa Ağagül oğlu - Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

5. Ramazanzadə Elvin Orxan oğlu - Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

6. Pirmun İradə Vaqif qızı - Şirvan şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

7. Məmmədov Mirabbas Seyidxan oğlu - Şirvan şəhəri 16 nömrəli tam orta məktəb

8. Həsənli Ömər Bəşir oğlu - Tovuz şəhəri A.S.Puşkin adına tam orta məktəb

9. Sadıqlı Polad Azər oğlu - Tovuz rayonu Əyyublu kənd tam orta məktəbi

10. Murğuzova Nərminə Sahib qızı - Tovuz rayonu Bozalqanlı kənd tam orta məktəbi 


Medianews.az

Şərhlər
* Bu xəbərə şərh yoxdur. İlk şərhi sən yaz

Adınız və soyadınız
Sizin elektron ünvan
Təhsil

Şagirdlərə BƏD XƏBƏR

19.08.13 01:08
Müəllif:
Baxılıb:89

Azərbaycan elm və təhsilini “tabut”un içindən çıxarmağın yolları...

19.08.13 01:08
Müəllif:
Baxılıb:60

Müəllimlərin maaşı artır

19.08.13 01:08
Müəllif:
Baxılıb:71

Ya repetitorluq ləğv edilməlidir, ya da...

19.08.13 01:08
Müəllif:
Baxılıb:96

Mikayıl Cabbarova daha bir şok müraciət- VİDEO

19.08.13 01:08
Müəllif:
Baxılıb:107

Əli Nağıyevdən təhsilin vəziyyəti haqda şok açıqlamalar - I hissə

19.08.13 01:08
Müəllif:
Baxılıb:220

Orta məktəblərdə dərs müddəti dəyişdirildi

19.08.13 01:08
Müəllif:
Baxılıb:101

Xəbər lenti

28 Noyabr
12:36 
12:31 
12:16 
12:12 
12:10 
12:09 
27 Noyabr 
22:52 
22:44 
22:38 
22:05 
21:39 
20:11 
20:07 
19:43 
16:37 
16:07 
14:58 
14:55 
14:40 
12:01 
11:54 
11:42 
11:31 
11:28 
11:16 
11:11 

YazarlarDigər

Yasillar

Sorğu

Azərbaycan hansı yolu seçməlidir?
Müstəqilliyi
Avropa İttifaqını
Avroasiya ittifaqı

Valyuta

28.11.2014
0.000
 EUR
0.9763
 GEL
0.4284
 USD
0.7844
 IRR
0.0029
 GBP
1.2322
 RUB
0.0161
 TRY
0.3548

Arxiv



Facebook

         
      Baş redaktor: Arzu Abdulla, telefon: (+99412) 4406057         E-mail: info@yaxa.org